Czy warto ubezpieczyć auto w popularnej firmie Link4?

Każdy właściciel samochodu chce jak najkorzystniej ubezpieczyć swój pojazd. Na rynku działa wiele towarzystw ubezpieczeniowych, wśród których wyróżniają się firmy wykorzystujące w dużym stopniu nowoczesne technologie i Internet. Jedną z nich jest towarzystwo Link4, które bardzo często reklamuje się w środkach masowego przekazu. Jest to firma specjalizująca się w ubezpieczeniach komunikacyjnych.

Rozbudowane pakiety ubezpieczeniowe

W Polsce obowiązkowym ubezpieczeniem jest polisa odpowiedzialności cywilnej. Muszą ją posiadać wszyscy właściciele pojazdów mechanicznych. W przeciwnym razie narażają się na możliwość nałożenia mandatu przez Policję lub kary ze strony Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. W związku z tym, że jest to polisa obowiązkowa, firmy ubezpieczeniowej nie mają całkowitej dowolności w kształtowaniu swojej oferty. Mogą jednak oferować rozszerzenia podstawowego zakresu ochrony lub niskie składki ubezpieczeniowe. Firma Link4 stawia na możliwość zakupu polisy w pakiecie z innymi ubezpieczeniami, między innymi, Autocasco oraz usługami typu Auto Assistance.

Kompleksowa ochrona pojazdów

Ubezpieczenie OC gwarantuje zabezpieczenie przed konsekwencjami szkód wyrządzonych przez osobę ubezpieczoną. Z kolei polisa Autocasco działa w sytuacji, gdy sprawcą zdarzenia jest osoba trzecia. Ubezpieczenie oferowane przez Link4 obejmuje zarówno zniszczenia spowodowane przez nieznanego sprawcę, jak i utratę auta za sprawą kradzieży. Podczas zakupów w pakiecie Link4 oferuje korzystne rabaty, a także zniżkę aż 7% za wykupienie ubezpieczenia przez Internet. Pod tym względem jest jedna z najkorzystniejszych ofert na rynku.

Nowoczesne usługi Auto Assistance

Zakup w pakiecie może wiązać się także z możliwością uruchomienia dodatkowych usług, w tym Auto Assistance. Dzięki temu Link4 jest w stanie zagwarantować szybki dojazd pomocy drogowej na miejsce wypadku, a także holowanie auta w przypadku braku możliwości naprawy na miejscu. Co ciekawe, w najwyższym w pakiecie Auto Assistance Komfort firma proponuje holowanie auta do warsztatu nawet bez limitu kilometrów w granicach Polski.

Elastyczny kontakt przez Internet

Zakup ubezpieczenia komunikacyjnego w firmie Link4 może też wiązać się z możliwością utrzymywania stałej sumy ubezpieczenia w całym okresie obowiązywania umowy. Dzięki temu kierowca może liczyć na wypłatę odszkodowania przy uwzględnieniu wartości pojazdu z dnia podpisania umowy ubezpieczeniowej, a nie zgłoszenia szkody. To tylko początek korzyści, jakie można osiągnąć po rozpoczęciu współpracy z Link4. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej firmy, a także poprzez nowoczesny czat online.

Możesz również polubić…