Dlaczego warto korzystać z oferty ubezpieczeń komunikacyjnych firmy Link4?

Na polskim rynku działa kilkadziesiąt towarzystw ubezpieczeniowych oferujących różnego typu polisy, w tym komunikacyjne. Kierowcy starają się szukać produktów spełniających ich indywidualne potrzeby, a także zapewniających szeroki zakres ochrony. Jedną z firm posiadającą w swojej ofercie rozbudowane polisy ubezpieczeniowe związane z zabezpieczeniem interesów kierowców jest znane towarzystwo Link4. Czym wyróżniają się produkty tej firmy?

Ubezpieczenie OC i Autocasco

W Polsce dla każdego kierowcy obowiązkowe jest wykupienie polisy odpowiedzialności cywilnej. Jest to ubezpieczenie, którego podstawowe parametry określa ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych. W związku z tym firmy ubezpieczeniowe starają się konkurować za pomocą atrakcyjnej oferty cenowej oraz możliwościom rozszerzenia podstawowej ochrony o dodatkowe warianty.

W Link4 ubezpieczenie OC można rozbudować, między innymi, o specjalny program pomocy zapewniający usługi typu Auto Assistance oraz samochód zastępczy. Polisę można wykupić w pakiecie z ubezpieczeniem Autocasco. Do każdej tego typu umowy firma dołącza gratis Zieloną Kartę gwarantującą ochronę podczas podróży zagranicznych.

Usługi Auto Assistance

Usługi Assistance w Link4 pozwalają na uzyskanie szybkiej pomocy na drodze w czasie nieprzekraczającym 30 minut od momentu zgłoszenia szkody. Serwis będzie próbować naprawić auto na miejscu wypadku. W razie braku takiej możliwości firma Link4 dostępne online proponuje holowanie samochodu do warsztatu naprawczego lub innego miejsca wskazanego przez kierowcę. Transport może być wykonywany nawet bez limitów odległości. Wszystko zależy od wariantu ubezpieczenia Assistance wybranego przez osobę ubezpieczoną.

Inne korzyści w firmie Link4

Do innych korzyści wynikających z zawarcia umowy z firmą Link4 warto zaliczyć możliwość utrzymywania stałej sumy ubezpieczenia. Oznacza to, że kalkulacja wysokości odszkodowania będzie wykonywana na podstawie wartości pojazdu z dnia zawarcia umowy, a nie zgłoszenia wypadku na drodze. Poza tym Link4 oferuje program Bezpośredniej Likwidacji Szkód. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania z polisy OC sprawcy kolizji nie wymaga kontaktu z obcym ubezpieczycielem. Kierowca może skontaktować się bezpośrednio z infolinią Link4 i uzyskać pomoc podczas gromadzenia dokumentów i wypełniania formalności potrzebnych do wypłaty odszkodowania.

Link4 nalicza korzystne rabaty, a aktualną wysokość składki można poznać za pomocą kalkulatora ubezpieczeń dostępnego na stronie internetowej firmy. Umowę można zawrzeć online i za taki zakup otrzymamy aż 7% zniżki. W związku z tym z propozycjami firmy Link4 powinien zapoznać się każdy właściciel auta, któremu zależy na wykupieniu korzystnej polisy komunikacyjnej, niezależnie od jej rodzaju i indywidualnych preferencji.

Możesz również polubić…